Informacje, ogłoszenia

 

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W dniu 23 października (piątek) o godzinie 15:30 zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na spotkanie w ogródku przedszkolnym.

Potańczymy, pośpiewamy, trochę lepiej się poznamy.

Z michą ziemniaków, w blasku ogniska pogadamy jak ludziska.

W razie niepogody pasowanie odbędzie się w godzinach dopołudniowych w poszczególnych grupach i nie będzie połączone z pieczeniem ziemniaka oraz ze spotkaniem z rodzicami.

Monitor

Drodzy Rodzice.

    Chcielibyśmy stworzyć w przedszkolnej szatni kącik w którym rodzice będą mogli oglądać w formie prezentacji, zdjęcia z życia przedszkola. Do realizacji naszego pomysłu potrzebny jest nam jednak płaski monitor LCD, gdyby ktoś z Państwa miał możliwość bezpłatnego przekazania na rzecz przedszkola takiego monitora bylibyśmy bardzo wdzięczni.

 

Książkolandia

Od nowego roku szkolnego w dalszym ciągu działa w naszym przedszkolu ” Książkolandia”.

W szatni, zaraz koło schodów na jadalnie, postawiona została mała biblioteczka. Każdy, kto chce, może uzupełnić ją o książki, nie tylko o tematyce dziecięcej. Regulamin korzystania z Książkolandii znajduje się obok regału. Mamy nadzieję, że książki z Książkolandii umilą Państwu czas w domu, a także oczekiwanie na Wasze pociechy w przedszkolu :)

 

Strona przedszkola na Facebooku

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do śledzenia oraz polubienia strony naszego przedszkola. Będą tam umieszczane aktualne zdjęcia z przedszkola, aktualne informacje i ogłoszenia, a także informacje o konkursach :)

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.