Informacje, ogłoszenia

Warsztaty naukowe

„KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY”

2 LISTOPADA (poniedziałek) odbędą się w naszym przedszkolu warsztaty naukowe dla dzieci organizowane przez Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS. Zajęcia będą się odbywać po kolei we wszystkich grupach wiekowych, zaczynając od grupy Misiów. Koszt za zajęcia zostanie w całości pokryty ze składek na Rade Rodziców.

Monitor

Drodzy Rodzice.

    Chcielibyśmy stworzyć w przedszkolnej szatni kącik w którym rodzice będą mogli oglądać w formie prezentacji, zdjęcia z życia przedszkola. Do realizacji naszego pomysłu potrzebny jest nam jednak płaski monitor LCD, gdyby ktoś z Państwa miał możliwość bezpłatnego przekazania na rzecz przedszkola takiego monitora bylibyśmy bardzo wdzięczni.

 

Książkolandia

Od nowego roku szkolnego w dalszym ciągu działa w naszym przedszkolu ” Książkolandia”.

W szatni, zaraz koło schodów na jadalnie, postawiona została mała biblioteczka. Każdy, kto chce, może uzupełnić ją o książki, nie tylko o tematyce dziecięcej. Regulamin korzystania z Książkolandii znajduje się obok regału. Mamy nadzieję, że książki z Książkolandii umilą Państwu czas w domu, a także oczekiwanie na Wasze pociechy w przedszkolu :)

 

Strona przedszkola na Facebooku

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do śledzenia oraz polubienia strony naszego przedszkola. Będą tam umieszczane aktualne zdjęcia z przedszkola, aktualne informacje i ogłoszenia, a także informacje o konkursach :)

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.