Informacje, ogłoszenia

 

WYCIECZKA NA LOTNISKO W ALEKSANDROWICACH

4 maja o godzinie 10:00 przedszkolaki z grupy Maluszków wybiorą się na wycieczkę autokarową do bielskiego aeroklubu , na lotnisko w Aleksandrowicach. W programie wycieczki zwiedzanie hangarów, stacji meteo oraz puszczanie latawców. Powrót do przedszkola godzina 11:30.

—————————————————————————————————————————-

SPOTKANIE Z FILHARMONIĄ

Dnia 11 maja o godzinie 10:00 muzyczne spotkanie z Filharmonią Śląską. Temat spotkania: Jakie kolory ma wiosna? I czy muzyka też może być kolorowa? Poznajemy obój.

—————————————————————————————————————————————–

DOGOTERAPIA

16 maja o godzinie 10:00 odbędzie się w naszym przedszkolu spotkanie z psem Pierro. Zajęcia będą miały na celu stworzenie pozytywnego kontaktu dzieci z psem. W trakcie spontanicznej, radosnej zabawy (ukierunkowanej przez prowadzącego) będziemy mogli przyzwyczaić się do kontaktu z psem, głaskać go, wydawać polecenia. Mamy nadzieję, że czeka nas niezapomniane spotkanie.

 

———————————————————————————————————————————–

NABÓR DO PRZEDSZKOLI

NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Kliknij tutaj

————————————————————————————————————————————-

 

Książkolandia

Od nowego roku szkolnego w dalszym ciągu działa w naszym przedszkolu ” Książkolandia”.

W szatni, zaraz koło schodów na jadalnie, postawiona została mała biblioteczka. Każdy, kto chce, może uzupełnić ją o książki, nie tylko o tematyce dziecięcej. Regulamin korzystania z Książkolandii znajduje się obok regału. Mamy nadzieję, że książki z Książkolandii umilą Państwu czas w domu, a także oczekiwanie na Wasze pociechy w przedszkolu :)

 ————————————————————————————-

Strona przedszkola na Facebooku

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do śledzenia oraz polubienia strony naszego przedszkola. Będą tam umieszczane aktualne zdjęcia z przedszkola, aktualne informacje i ogłoszenia, a także informacje o konkursach :)

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.